Hakkımızda

HAKKIMIZDA

İdealFX ile tanışmanın şimdi tam sırası!

2004 yılında alanında çalışmalara başlayan İDEALFX, 2009 yılında global ölçekte yatırım piyasasına hizmet vermeye başlamış olup, 2018 yılında da Türk finans piyasasına hizmete vermeye başlamıştır. 

İDEALFX, engin tecrübesi, konuya hakim yapısı ve sahip olduğu ileri teknoloji alt yapısı ile  Forex, Emtia, Hisse Senetleri ve Kripto para alanlarında yatırımcılarına hizmet sunmakta olup, yatırımcılarının,  yatırımlarını güvenle yönetmelerini sağlayacak benzersiz bir servis sağlamaktadır.

11 yıldan  beri edindiğimiz tüm deneyimlerimizi sürekli geliştirmek, yatırımcılarımızın platformdan aldıkları memnuniyeti ve işlem başarılarını sürekli arttırmak ,bu süreçte yatırımcılarımızın müşteri değil iş ortağımız olduğu bilinciyle hareket etmek , İDEALFX’in manifesto anlayışıdır.

İDEALFX ailesi olarak, siz değerli yatırımcılarımızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak gayretiyle çalışmalarımızı sürdürüyor, teknolojik alt yapımızı sürekli geliştiriyor, alanlarında uzman genç ve dinamik insan kaynağımız ile her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. Sizlerin memnuniyeti bizim en önemli değerimiz. 5 gün 24 saat en iyi desteği, en hızlı şekilde sizlere sağlayabilmek için tüm gücümüzle her zaman yanınızdayız.

ŞİRKET LİSANSIMIZ

Finans Komisyonu ile
yatırımlarınız 20.000 Euro'ya kadar
sigortalıdır.

Video

See how we work with touch of experience

Why choose us

There are many companies but why choose us

The argument in favor of using filler text goes something like this: If you use real content in the design process, anytime you reach a review point you’ll end up reviewing and negotiating the content itself.

Expert team

The argument in favorite of using filler to text goes some thing like this top

Best Finance Brand

The argument in favorite of using filler to text goes some thing like this top

Best Leadership Ideas

The argument in favorite of using filler to text goes some thing like this top

İDEALFX PARTNERLERİ